Podlahu.sk

Štvrtok, 28. september 2023

O nás

Vitajte na stránkach www.podlahu.sk

25 rokov skúsenosti na slovenskom trhu nás priviedli k myslienke zjednodušiť prácu širokej verejnosti. Založili sme e-shop kde si každý nájde to, čo potrebuje na svoju podlahu.

Na slovenskom trhu zastupujeme významných svetových výrobcov podlahových krytín, vďaka čomu disponujeme širokým portfóliom produktov a inovatívnych noviniek (v oblasti podlahových krytín). Náš záber je pomerne široký: koberce, kobercové štvorce, PVC, prírodné lino podlahy, laminátové a drevené parkety, vinylové click lamely, športové povrchy, priemyselné podlahy, terasové kompozitné dosky, umelé trávniky a ako doplnkový sortiment dodávame interiérové profily.

Vďaka širokej škále ponúkaných produktov a vysokej kvalite služieb radi uspokojíme aj náročných zákazníkov. Úspech našej firmy spočíva v dôslednom prístupe k zákazníkovi a vysokej kvalite služieb a produktov, ktoré ponúkame.

Obsah e-shopu budeme postupne zväčšovať a pevne veríme, že na našej stránke nájdete čo hľadáte a tiež s radosťou budeme prijímať Vaše námety, podnety a požiadavky na akýkoľvek produkt pretože takú podlahu, ktorú nemáme, ešte nevyrobili.